Doświadczenie

Od rozpoczęcia naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 300 różnorodnych projektów dla przedsiębiorstw z wielu branż. Z naszych usług korzystają zarówno duże spółki giełdowe, jak i największe firmy doradcze i kancelarie prawne (działamy dla nich jako podwykonawca). Równocześnie też realizujemy projekty dla licznej grupy małych i średnich przedsiębiorstw mogąc zaoferować konkurencyjną cenę przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Poniżej przedstawiamy wybrane projekty zrealizowane przez naszą firmę, które to nie zostały objęte klauzulą poufności. Mamy nadzieję, że również i Państwa przedsiębiorstwo trafi na naszą listę referencji:

P4 sp. z o.o. - Play

logo Play

P4 sp. z o.o. działająca pod marką Play to czwarty pod względem ilości abonentów operator telefonii komórkowej w Polsce. Równocześnie jest to najbardziej dynamicznie rozwijający i najbardziej innowacyjny operator w naszym kraju.

Zakres usług:

 • wycena kilkudziesięciu aktywów niematerialnych i prawnych w ramach zorganizowanej części przedsiębiorstwa


CCC S.A.

logo CCC S.A.

CCC S.A. jest obecnie jedną z największych detalicznych spółek obuwniczych w Europie Środkowej i jednym z największych producentów obuwia w całej Europie. Sprzedaż prowadzona jest w 22 krajach, w tym m.in. w salonach w Polsce, Czechach, Węgrzech, Niemczech, Słowacji, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Bułgarii, Serbii, czy Rumunii.

Zakres usług:

 • opracowanie modelu kalkulacji krańcowej stopy procentowej zgodnie z MSSF 16
 • wycena znaku towarowego i relacji z klientami


Grupa Azoty S.A.

logo Grupa Azoty S.A.

Grupa Azoty S.A. powstała po wielkiej konsolidacji polskich firm chemicznych. Połączyły się cztery największe zakłady chemiczne: Tarnów – jednostka dominującą, Police, Puławy i Kędzierzyn-Koźle. Wraz z mniejszymi spółkami córkami tworzą dużą grupę kapitałową, która w branży chemicznej Polsce nie ma praktycznie konkurencji.

Zakres usług:

 • oszacowanie rynkowej wysokości stopy opłaty licencyjnej dla marki "Grupa Azoty"


Mennica Polska S.A.

logo Mennica Polska

Czołowy producent monet i numizmatów w Polsce i Europie. Spółka zajmuje się także płatnościami elektronicznymi, działalnością deweloperską oraz uczestniczy w obrocie metalami szlachetnymi. Od ponad 10 lat Mennica Polska notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zakres usług:

 • wycena znaku towarowego Mennica Polska
 • test na utratę wartości znaku towarowego


PKP Intercity S.A.

logo PKP Intercity

PKP Intercity S.A. to największy polski operator kolejowy specjalizujący się w krajowych i międzynarodowych przewozach dalekobieżnych. PKP Intercity łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Każdego dnia przewoźnik uruchamia ponad 300 składów. W 2013 r. z jego usług skorzystało ponad 30 mln pasażerów.

Zakres usług:

 • test prywatnego inwestora dla dokapitalizowania spółki córki


Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

PWPW - logo

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych Spółka Akcyjna (PWPW S.A.) jest jednoosobową spółką Skarbu Państwa wpisaną na listę spółek o istotnym znaczeniu dla porządku publicznego lub bezpieczeństwa publicznego. Statutowym celem PWPW S.A. jest produkcja banknotów oraz dokumentów zabezpieczonych. Obecnie produkuje ona banknoty dla Narodowego Banku Polskiego, prawa jazdy, dowody rejestracyjne oraz blankiety dowodów osobistych, które personalizowane są w MSWiA.

Zakres usług:

 • wycena aktywów niematerialnych


Apart S.A.

logo Apart S.A.

Apart S.A. to największy podmiot na rynku jubilerstwa w Polsce. Działa na rynku od 1977 r. kiedy jego późniejsi założyciele otworzyli warsztat jubilerski. Obecnie obok produktów jubilerskich Apart rozwinął również sprzedaż diamentów oraz zegarków.

Zakres usług:

 • wycena szkody na znaku towarowym dla spółki-córki


Polimex-Mostostal S.A.

logo Polimex-Mostostal S.A.

Polimex-Mostostal S.A. to generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego, realizujący specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej oraz ochrony środowiska. Ponadto spółka jest producentem i eksporterem wyrobów stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych. Polimex-Mostostal jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 r.

Zakres usług:

 • wycena spółki zależnej na cele sprzedaży udziałów


Polski Fundusz Rozwoju S.A.

logo PFR S.A.

Polski Fundusz Rozwoju S.A. to państwowa spółka strategiczna oferująca instrumenty służące rozwojowi przedsiębiorstw, samorządów oraz osób prywatnych, inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju. Instytucja ta została utworzona w kwietniu 2016 w ramach realizacji Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Zakres usług:

 • oszacowanie wysokości wynagrodzenia rynkowego z tytułu udzielenia licencji na znak towarowy


Energetyka sp. z o.o. (Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A.)

logo Energetyka Lubin

„Energetyka” Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie to spółka należąca w całości do KGHM Polska Miedź S.A. Zadaniem Spółki jest kompleksowe zaopatrywanie w media energetyczne oraz zarządzanie gospodarką wodno-ściekową KGHM Polska Miedź S.A. oraz zabezpieczanie potrzeb ciepłowniczych KGHM Polska Miedź S.A. oraz okolicznych miast – zasilając je z własnych elektrociepłowni.

Zakres usług:

 • wycena zorganizowanej części przedsiębiorstwa


Konfederacja Lewiatan

Konfederacja Lewiatan jest najbardziej wpływową polską organizacją biznesową, reprezentującą interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Konfederacja Lewiatan skupia ponad 3900 firm zatrudniających w sumie ponad 900 tys. osób. Od momentu powstania, tj. od 1999 r., członkowie i eksperci Lewiatana zaopiniowali ok. 3000 projektów ustaw i rozporządzeń dotyczących różnych sfer gospodarki, zabiegając o uwzględnienie postulatów przedsiębiorców w procesach legislacyjnych.

Zakres usług:

 • jedna z pierwszych wycen marek non-profit w Polsce.


CAMERIMAGE

logo CAMERIMAGE

Uznany w całej światowej branży filmowej Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE organizowany corocznie przez Fundację TUMULT

Zakres usług:

 • wycena znaku towarowego dla organizacji non-profit


Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

logo PAŻP

Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej zarządza w Polsce ruchem lotniczym. Główną misją agencji jest zapewnienie bezpiecznego i płynnego ruchu lotniczego poprzez efektywne zarządzanie przestrzenią powietrzną.

Zakres usług:

 • wycena oprogramowania i aplikacji
 • oszacowanie rynkowej wysokości stopy opłat licencyjnych dla oprogramowania


Elektrobudowa S.A.

logo Elektrobudowa S.A.

Elektrobudowa S.A. jest liderem wśród polskich firm pracujących na rzecz elektroenergetyki. Spółka notowana na GPW. Istnieje na rynku od ponad 60 lat i brała udział w budowie niemal wszystkich elektrowni i elektrociepłowni w Polsce oraz bardzo wielu na świecie.

Zakres usług:

 • wyceny (testy na utratę wartości) trzech spółek należących do spółki Elektrobudowa S.A. na potrzeby sprawozdawczości finansowej według Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
 • opracowanie modelu kalkulacji krańcowej stopy procentowej zgodnie z MSSF 16
 • opracowanie modelu kalkulacji ryzyka kredytowego zgodnie z MSSF 9


PELION S.A. (dawniej Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.)

logo Pelion

Pelion SA jest największym polskim holdingiem farmaceutycznym. Jego działalność obejmuje sprzedaż hurtową leków (przez spółkę PGF Hurt Sp. z o.o.), zaopatrywanie szpitali i usługi dla producentów, jak również sprzedaż detaliczną przez sieć aptek Dbam o Zdrowie. Od 1998 roku spółka jest notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zakres usług:

 • wycena zorganizowanej części przedsiębiorstwa
 • wycena licencji


BBI Development NFI S.A.

logo BBI Development NFI

Spółka zotała założona jako Narodowy Fundusz Inwestycyny w celu realizacji programu powszechnej prywatyzacji. Obecnie BBI Development NFI jest spółką publiczną, której akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym obszarem jej działalności są inwestycje w nieruchomości.

Zakres usług:

 • wycena opcji


LOB S.A.

logo LOB

Lider na rynku producentów okuć budowlanych, zamków i kluczy. Firma o tradycjach sięgających lat dwudziestych XX wieku, właściciel znaku towarowego Yeti, który kojarzą miliony Polaków.

Zakres usług:

 • wycena marki


Skąpiec.pl Sp. z o.o.

logo Skąpiec.pl

Jedna z największych porównywarek cen produktów w sklepach internetowych w Polsce, odwiedzana miesięcznie przez ponad 3 mln użytkowników i współpracująca z około 3 tys. sklepów internetowych.

Zakres usług:

 • wycena przedsiębiorstwa


Archicom S.A.

logo Archicom S.A.

Jeden z największych i najdłużej działających deweloperów na wrocławskim rynku nieruchomości. To również jedyna wrocławska firma z własnym biurem architektonicznym, pionem realizacji inwestycji i działem obsługi klienta, oferująca mieszkania, apartamenty, lofty i biura. Grupa Archicom to 25 lat doświadczeń, 120 specjalistów, 60 spółek i 150 zrealizowanych inwestycji. To także 2 300 sprzedanych i wybudowanych mieszkań, 30- nowoczesnej powierzchni biurowej we Wrocławiu i 40 nagród branżowych oraz ministerialnych (w tym tytuł Najbardziej Przyjaznego Dewelopera w Polsce). Od roku 2011 obligacje Archicomu notowane są na GPW.

Zakres usług:

 • wycena 48 przedsiębiorstw należących do grupy kapitałowej Archicom, w procesie restrukturyzacji grupy, w związku z planowanym debiutem giełdowym


Waryński S.A. Grupa Holdingowa

logo Waryński S.A. Grupa Holdingowa

Firma szeroko znana na rynku jako producent maszyn budowlanych (m.in. koparek). Obecnie działalność Grupy Waryński opiera się o działalność spółki MS Waryński Development S.A., koncentrującej się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami oraz Waryński Trade Sp. z o.o., będącej jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich dystrybutorów maszyn budowlanych znanych światowych producentów.

Zakres usług:

 • wycena znaków towarowych


Baumit Sp. z o.o.

logo Baumit

Baumit jest międzynarodowym koncernem pochodzącym z Austrii, jednym z największych producentów materiałów budowlanych w Europie. Spółka posiada 3 zakłady produkcyjne w Polsce i znajduje się w czołówce dostawców tynków i zapraw murarskich na nasz rynek.

Zakres usług:

 • sporządzanie analiz finansowych
 • usługi doradcze w zakresie rachunkowości i controllingu


Urząd Skarbowy

logo Urząd Skarbowy

Wycena wartości rynkowej udziałów w przedsiębiorstwie prawa cypryjskiego w celu ustalenia należnych zobowiązań podatkowych dla jednego z Urzędów Skarbowych.

Zakres usług:

 • wycena wartości rynkowej przedsiębiorstwa


Sąd Okręgowy w Częstochowie

logo Sąd Okręgowy w Częstochowie

Oszacowanie wysokości należnych organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi opłat licencyjnych od operatora kablowego.

Zakres usług:

 • oszacowanie opłat licencyjnych


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Ryszard Moryc

logo Ryszard Moryc

Zakres usług:

 • bieżąca współpraca przy wycenie udziałów i akcji w spółkach będących przedmiotem postępowania egzekucyjnego


Mennica Skarbowa S.A.

logo Mennica Skarbowa

Czwarta pod względem wielkości obrotów spółka w Polsce zajmująca się obrotem (sprzedażą i skupem) oraz przechowywaniem towarów inwestycyjnych, takich jak złoto, srebro i diamenty oraz doradztwem w zakresie inwestycji alternatywnych. Od 2012 roku notowana na rynku NewConnect GPW.

Zakres usług:

 • opracowanie strategii rozwoju i budowy wartości
 • wycena przedsiębiorstwa
 • budowa planu motywacyjnego dla kadry zarządzającej
 • pozyskanie finansowania dla spółki
 • wsparcie przy debiucie giełdowym na rynku NewConnect
 • sprzedaż cześci akcji właścicieli spółki
 • bieżące zarządzanie spółką


“Tabor Szynowy“ Opole S.A.

logo “Tabor Szynowy“ Opole

Firma działająca w branży kolejowej od ponad 100 lat. Jest uznanym i sprawdzonym partnerem m.in. dla grupy PKP. Spółka posiada Licencję na świadczenie usług transportu kolejowego w Unii Europejskiej oraz Europejskim Obszarze Gospodarczym.

Zakres usług:

 • wycena zorganizowanej części przedsiębiorstwa


Innovation Technology Group SA

logo Innovation Technology Group

Innovation Technology Group SA należy do notowanej na rynku NewConnect Grupy Kapitałowej Microtech o przychodach ponad 160 mln zł. ITG S.A. działa na rynku od 1991 roku. Firma jest integratorem IT, działa w sektorze teleinformatycznym i specjalizuje się w kompleksowej implementacji systemów informatycznych w przedsiębiorstwach.

Zakres usług:

 • wycena przedsiębiorstwa
 • wycena znaku towarowego


Browar Namysłów Sp. z o.o.

logo Browar Namysłów

Browar Namysłów jest jednym z najstarszych browarów w Europie - szczyci się blisko 700-letnią tradycją warzenia piwa. Spółka jest jednym z największych regionalnych producentów piwa. Posiada takie marki jak: Zamkowe, Namysłów, Złoty Denar, Kozackie, Basztowe, Plum.

Zakres usług:

 • sporządzanie analiz finansowych
 • usługi doradcze w zakresie rachunkowości, controllingu i budżetowania
 • wyceny przedsiębiorstwa
 • sporządzanie analiz rynkowych i strategicznych


Grupy Kapitałowa HPR S.A. Hutnicze Przedsiębiorstwa Remontowe w Krakowie

logo HPR S.A.

Grupa Kapitałowa HPR S.A. specjalizuje się w wykonawstwie, remontach urządzeń i obiektów przemysłowych oraz w pracach budowlano-montażowych. Prace realizowane są kompleksowo w charakterze generalnego wykonawcy lub podwykonawcy specjalistycznego. Ponadto grupa kapitałowa HPR S.A. bierze udział w realizacji wszystkich remontów kapitalno-modernizacyjnych wielkich pieców w hutnictwie krajowym.

Zakres usług:

 • wycena trzech spółek należących do grupy, sporządzona dla właściciela na cele transakcji


4med centra medyczne Sp. z o.o.

logo 4med centra medyczne

Spółka świadczy sługi medyczne w segmencie midlow na terenie Polski. 4med Centra Medyczne rozwija się poprzez współpracę z placówkami medycznymi w Polsce. 4med należy do funduszu inwestycyjnego MCI.BioVentures.

Zakres usług:

 • wycena spółki
 • stworzenie modelu finansowego w celu realizacji strategii rozwoju przedsiębiorstwa


MCI.BioVentures FIZ

logo MCI.BioVentures

MCI.BioVentures FIZ jest funduszem technologicznym działającym na zasadach Venture Capital. Istotą jego działalności jest inwestowanie w branżę ochrony zdrowia (finansowanie wzrostu) oraz w technologie medyczne i biotechnologie (dostarczająć kapitału zalążkowego).

Zakres usług:

 • stworzenie modelu finansowego w celu pozyskania kapitału


Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych

 logo Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk jest placówką naukową Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi PAN. Instytut zatrudnia 109 pracowników naukowych, którzy specjalizują się m.in. w badaniach magnetycznych, badaniach nadprzewodników, fizyce przemian fazowych oraz spektroskopii molekularnej.

Zakres usług:

 • wycena technologii pianosilikatów na potrzeby komercjalizacji technologii przez INTiBS i inwestora branżowego


MetalERG Sp. z o.o. SKA

logo Metalerg J.M.J. Cieślak

MetalERG to spółka istniejąca od 1967 r. Początkowo zajmowała się działalnością budowlano-remontową, jednak od roku 1987 roku profil działalności zaczął się zmieniać w kierunku obróbki i przetwórstwa metali oraz tworzyw sztucznych. Obecnie MetalERG zatrudnia około 150 osób i jest liderem w Polsce w zakresie produkcji kotłów na biomasę.

Zakres usług:

 • wycena technologii spalania biomasy
 • analiza rynkowa


EUROCAST sp. z o.o.

logo EUROCAST

EUROCAST działa na polskim rynku od 1997 r. Spółka specjalizuje się w w produkcji i metalizacji materiałów do produkcji opakowań, które to sprzedaje na terenie całej Europy oraz Afryki Północnej. Przychody ze sprzedaży EUROCAST przekraczają 100 mln zł.

Zakres usług:

 • wycena kontraktów terminowych walutowych
 • aktualizacje wyceny walutowych kontraktów terminowych


Green House Development A. Sadowski D.Grabowski S. j.

logo Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która działa od 2004 roku. W ciągu ostatnich kilku lat firma zakupiła około 20 000 m2 terenów pod budowę oraz zrealizowała kilka dużych inwestycji mieszkaniowych w województwie mazowieckim. Obecnie jest w trakcie realizacji kolejnych projektów deweloperskich.

Zakres usług:

 • stworzenie biznes planu dla projektu inwestycyjnego


CUBE. Corporate Release SA

logo CUBE. Corporate Release

CUBE. Corporate Release SA należy do notowanej na rynku NewConnect Grupy Kapitałowej Microtech o przychodach ponad 160 mln zł. CUBE. CR S.A. działa na rynku od 2006 roku. Firma jest integratorem i producentem oprogramowania dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego i energetycznego.

Zakres usług:

 • wycena marki


Euronyl Plastics Group

logo Euronyl Plastics Group

Euronyl Plastics Group to jeden z najbardziej znaczących dostawców produktów plastikowych w Europie. Spółka posiada swoje fabryki we Francji, Belgii, Holandii, Chinach,Tunezji oraz w Polsce. Grupa istnieje od 2006 roku, w tym też roku przejęła polską fabrykę, która funkcjonuje pod nazwą Euronyl Assembling Sp. z o.o.

Zakres usług:

 • wycena technologii


Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe

Powszechna SKOK logo logo SKOK PIAST SKOK Jaworzno logo

Kasa Unii Lubelskiej logo SKOK Śląsk logo

SKOK Chmielewskiego logo SKOK Wisła logo

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK) działają w Polsce od 1992 roku i obecnie jest ich około 50 na rynku. Celem działalności SKOK jest gromadzenie środków pieniężnych wyłącznie swoich członków, udzielanie im pożyczek i kredytów, przeprowadzanie na ich zlecenie rozliczeń finansowych oraz pośredniczenie przy zawieraniu umów ubezpieczenia. Od października 2012 roku działają one pod nadzorem finansowym KNF.

Zakres usług:

 • wyceny skrytpów dłużnych w związku z transakcjami nabycia oraz w celach sprawozdawczości finansowej m.in. dla Powszechna SKOK, SKOK PIAST, SKOK "Jaworzno", SKOK im. Unii Lubelskiej, SKOK Śląsk, SKOK im. Chmielewskiego, SKOK "Wisła", SKOK Adamskiego, SKOK Świdnik, SKOK Centrum, SKOK Wybrzeże, Lubuska SKOK, Polska SKOK, SKOK Ziemi Rybnickiej, SKOK Wspólnota.
 • aktualizacje wycen skryptów dłużnych


Baltic Renewable / ODYS Shipyard Sp. z o.o.

logo Baltic Renewable

Baltic Renewable to wspólne przedsięwzięcie założone w 2009 jako zielone konsorcjum pomiędzy Odys Stocznia w Gdańsku a Resen Energy w Kopenhadze. Celem przedsięwzięcia jest dostarczenie efektywnej kosztowo instalacji biogazu.

Zakres usług:

 • wycena know-how


Abatec Sp. z o.o.

logo Abatec

Abatec Sp. z o.o. jest prducentem trwałych i ekologicznych basenów z drewna. Spółka dystrybuje swoje produkty zarówno w Polsce jak i na terenie Unii Europejskiej. W 2012 r. firma została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu przyznawanej przez dziennik Puls Biznesu.

Zakres usług:

 • wycena marki


Integart Sp. z o.o.

logo Integart

Integart Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej, budowlanej, drogowej oraz przemysłowej. Firma zatrudnia 80 pracowników i obsługuje klientów poprzez rozbudowaną sieć 11 oddziałów w Polsce i Czechach.

Zakres usług:

 • usługi doradcze w zakresie rachunkowości zarządczej
 • wycena sześciu marek produktowych i jednej korporacyjnej
 • ustalenie rynkowej wysokości stopy opłat licencyjnych dla zasobów niematerialnychj


Magnaplast Sp. z o.o.

logo Magnaplast

Magnaplast wchodzi w skład niemieckiego holdingu zajmującego się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest liderem w produkcji systemów kanalizacyjnych. Spółka sprzedaje swoje produkty w Polsce poprzez szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji.

Zakres usług:

 • wycena znaków towarowych


Austroflamm Polska

logo Austroflamm Polska

Austroflamm Polska funkcjonuje od 1999 r., a jej podstawowym przedmiotem działalności jest dystrybucja produktów austriackiej firmy Austroflamm GbmH, która od 1983 r. projektuje i produkuje piecyki wolno stojące i wkłady kominkowe do spalania drewna. Rynki zbytu Austroflamm Polska obejmują zarówno Polskę, jak i kraje byłego bloku wschodniego, m.in. Litwę, Ukrainę i Białoruś.

Zakres usług:

 • wycena przedsiębiorstwa


Scope Fluidics Sp. z o.o.

logo Scope Fluidics Sp. z o.o.

Spółka Scope Fluidics jest firmą typu spin-off, której celem jest wdrażanie odkryć naukowych w zakresie technik mikroprzepływowych. Scope Fluidics powstała w Instytucie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk, gdzie obecnie ma swoją siedzibę oraz gdzie korzysta z bogatej atmosfery naukowej tej instytucji.

Zakres usług:

 • wycena przedsiębiorstwa oraz technologii należących do spółki


Global Point Sp. z o.o.

logo Jeger

Global Point jest firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją akcesoriów malarskich. Należy do niej marka Jeger oraz Globall. Marka Globall obejmuje kompleksową ofertę produktów, która pozwala wybierać spośród szerokiego wachlarza akcesoriów malarskich (m.in. kije, kuwety, wiadra, mieszadła,) wałków malarskich, taśm malarskich oraz akcesoriów budowlanych (plandeki, worki), a także akcesoriów do okien i drzwi (uszczelki, moskitiery). Global Point kieruje ofertę marki Globall zarówno do profesjonalistów, jak i do domowych majsterkowiczów. Jeger to nowa marka farb i systemów dekoracyjnych na polskim rynku.

Zakres usług:

 • wycena znaków towarowych "Globall SYSTEM" i "Jeger"


Joanna Chmielewska

Joanna Chmielewska

Polska pisarka, autorka powieści sensacyjnych, kryminalnych, komedii obyczajowych, a także książek dla dzieci i młodzieży. Jej książki zostały przetłumaczone na co najmniej osiem języków. Łączny nakład jej powieści w Polsce przekroczył 6 mln egzemplarzy, a w Rosji, gdzie uważana jest za najpoczytniejszą pisarkę zagraniczną – 8 mln. Jej książki tłumaczono na języki obce 107 razy.

Zakres usług:

 • wycena praw autorskich do twórczości Joanny Chmielewskiej

Potrzebujesz więcej informacji?


Skontaktuj się z nami

Nasi Klienci